Agility

 

Závod / Race Umístění / Place Čas /Time

Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

   
1.EXAM 1/24 4,04
2.exam DIS  
3.exam DIS  

Neveklov - 10. Vánoční dárek, 09. 12. 2017

   
Agility 5/36 3,69
Jumping DIS  
Exam DIS  

Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

   
1.exam 12/30 3,58
2.exam DIS  
3.exam DIS  
4.exam DIS  

Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2017

   
1.exam DIS  
2.exam DIS  

Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2017

   
1.exam 7/22 3,5
2.exam 4/22 4,67

Rokycany - Rokycanská skočná 23.09.2017

   
Agility OPEN 8/36 3,81
Jumping OPEN 12/35 4,61
Exam DIS  

Karlovy Vary - Karlovarské dvojzkoušky při krajské výstavě - KZPKV 2017

   
1.exam 2/15 3.98
2.exam 2/15 3.97

Mariánské Lázně - Rozloučení s létem

   
Agility 16/44 3.49
Jumping 20/45 2.74
Jumping DIS DIS
Jumping 2/41 4.99
Exam 3/22 4.35
Exam 10/22 4.67

Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017

   
25.06.2017 Agility DIS DIS
24.06.2017 Agility DIS DIS
25.06.2017 Jumping 42/89 3.13
24.06.2017 Jumping 59/97 3.10

Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek

   
20.05.2017 Jumping 9/50 4.68
21.05.2017 Jumping 30/54 3.97
20.05.2017 Exam1 DIS DIS
21.05.2017 Exam1 DIS DIS
20.05.2017 Exam2 3/26 4.50
21.05.2017 Exam2 8/25 3.46

Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017

   
15.04.2017 Agility 1 43/128 3.65
16.04.2017 Agility 2 DIS DIS
15.04.2017 Jumping 1 39/128 4.23
16.04.2017 Jumpng 2 DIS DIS

Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku

   
14.04.2017 Exam DIS DIS
14.04.2017 Exam 7/27 4.12

Beroun - Dvojzkoušky agility II

   
05.03.2017 Exam1 A2 DIS DIS
05.03.2017 Exam1 A2 5/33 3.92

Beroun - Dvojzkoušky agility I.

   
04.03.2017 Exam1 A2 5/39 4.36
04.03.2017 Exam2 A2 19/39 3.14

 

Závod / Race Umístění / Place Čas / Time

Křimice - O pohár Václava

   
28.09.2016 Exam1 A2 5/32  
28.09.2016 Exam2 A2 DIS DIS

Plzeň - MEMORIAL JOLANY TROPPOVÉ

DIS DIS

Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-)

   
17.09.2016 Agility 14/66 3.88
17.09.2016 Jumping DIS DIS
17.09.2016 Exam A2 DIS DIS

Mrtník, Plzeň-sever - Letní pohodové dvojzkoušky na Brabcovně

   
13.08.2016 Exam A2 DIS DIS
13.08.2016 Exam A2 11/24 3.67

Karlovy Vary - Karlovarské závody při krajské výstavě psů

   
26.06.2016 Exam A2 3/15 3.92
26.06.2016 Exam A2 DIS DIS

Mrtník, Plzeň - Sever - Dvojzkoušky na Brabcovně

   
04.06.2016 Exam A2 6/28 4.03
04.06.2016 Exam A2 8/28 3.81

Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2016 JUDGE: Podmolová, Jaroslava (CZ)

   
28.05.2016 Agility DIS DIS
28.05.2016 Jumping DIS DIS
28.05.2016 Exam A1 2/21 4.02 m/s
29.05.2016 Agility 14/43 3.76 m/s
29.05.2016 Jumping 7/40 3.57 m/s
29.05.2016 Exam A1 4/18 3.26 m/s

Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek JUDGE: Maroušková, Jitka (CZ)

   
14.05.2016 Jumping DIS DIS
14.05.2016 Exam A1 DIS DIS
14.05.2016 Exam A1 11/18 3.20 m/s
15.05.2016 Jumping DIS DIS
15.05.2016 Exam A1 6/18 3.75 m/s
15.05.2016 Exam A1 3/18 3.85 m/s

Praha 9 - Horní Počernice - 9. Májová cena JUDGE: Lerlová, Kateřina (CZ)

   
08.05.2016 Agility 9/38 3.69 m/s
08.05.2016 Jumping 17/38 2,84 m/s
08.05.2016 Exams A1 DIS DIS
Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky - JUDGE: Schiltz, Rolli (LU)    
16.4.2016 - Exam A1 9/38 2.98 m/s
16.4.2016 - Exam A1 DIS DIS
 Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-)  JUDGE: Blank, Rene (DE)
Rybář, Petr (CZ)
   
20.02.2016 - Agility 20/64 2,98 m/s
20.02.2016 - Jumping DIS DIS
20.02.2016 - Exam A1 6/18 2,88 m/s
21.02.2016 - Agility 17/60 3,35 m/s
21.02.2016 - Jumping 22/59 3.68 m/s
21.02.2016 - Exam A1 6/18 3.65 m/s
13.2.2016 Heroutice u Neveklova - 42. Dvojzkoušky + 1 JUDGE: Petr Dostál
(CZ)
2x DIS
1 x D (7/29)

2.94 m/s

 

Závod / Race Rozhodčí / Judge Disciplína / Discipline Umístění / Place Chyby / Errors Čas / Time
12.12.2015 8.Vánoční dárek Maroušková Jitka DIS DIS DIS DIS
3.10.2015 Memoriál Jolany Troppové
Petr Dostál
A0 DIS DIS DIS

PHOTO:        https://quickstep.rajce.idnes.cz/AGILITY#

Závod / Race Rozhodčí / Judge Disciplína / zúčastnění Umístění Chyby Čas
26.5.2014 PSÍ SPORTY ŽABKA Kristýna Běhounková Součty /18 13.místo 2 00:52:95
    Jumping /21 14.místo 1 00:22:30
    Agility /20 12.místo 1 00:30:65

       

NEOFICIÁLNÍ Závody 2013 Disciplína Umístění Chyby
O největšího jetela Součty 2.místo  
  Jumping 2.místo čistý běh
  Agility 3.místo 1 chyba
       
3.Rokycanská skočná Jumping 1.místo čistý běh
  Agility DIS DIS
Neoficiálky Dolní Rychnov   3.místo